Kup bilet
SEC News
09.08.16
Daugavpils domem fantastycznego ścigania

Czy były to najlepsze zawody w tym roku? Do zakończenia sezonu mamy przed sobą jeszcze dobre dwa miesiące, ale zmagania w drugiej rundzie Speedway Euro Championship w Daugavpils już teraz mogą śmiało kandydować do tego miana. Kto nie widział, niech żałuje.

07.08.16
Grigorij Łaguta najlepszy w Daugavpils
Rosjanin Grigorij Łaguta zwyciężył w sobotnich zawodach w łotewskim Daugavpils, drugiej rundzie Speedway Euro Championship. Pozostałe miejsca na podium zajęli Szwed Joonas Kylmaekorpi oraz drugi z Rosjan Emil Sajfutdinow.

05.08.16
Wielu kandydatów do triumfu w Daugavpils

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia walki w drugiej rundzie Speedway Euro Championship 2016. W sobotę w łotewskim Daugavpils spotkają się najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu. Początek świetnie zapowiadających się zawodów ustalono na godzinę 19 (czasu lokalnego; godzina 18 czasu polskiego).

05.08.16
Sam Ermolenko: Już nie mogę doczekać się tej walki

Rozmowa z Samem Ermolenko, legendą amerykańskiego żużla, indywidualnym mistrzem świata z 1993 roku, a obecnie komentatorem żużlowym, o zaplanowanej na najbliższą sobotę drugiej rundzie Speedway Euro Championship w Daugavpils.

02.08.16
Pajaja zbiera cenne punkty

Jedyny "stały" reprezentant Łotwy w tegorocznym cyklu Speedway Euro Championship - Andzejs Lebedevs - w pierwszym finale w Güstrow zajął siódme miejsce. Nie traci jednak kontaktu z czołówką, a w kolejnej rundzie – w Daugavpils – będzie liczyć się w walce o najwyższe lokaty.

01.08.16
SEC Daugavpils: Dzika karta dla Bogdanovsa!

Maksims Bogdanovs wystartuje z dziką kartą podczas Rietumu Bank Speedway Euro Championship w Daugavpils. Zawody na Łotwie zostaną rozegrane 6 sierpnia. Czy Bogdanovs będzie w stanie osiągnąć lepszy wynik niż Kai Huckenbeck, który podczas inauguracji cyklu zajął trzecie miejsce?

26.07.16
"Sudden Sam" mówi o SEC: Ściganie było spektakularne

Sam Ermolenko, legenda amerykańskiego żużla, indywidualny mistrz świata z 1993 roku, a obecnie komentator żużlowy, podsumowuje pierwszą rundę Speedway Euro Championship w Güstrow.

25.07.16
Kluczowa decyzja Kaia Huckenbecka

Przed inaugurującym sezon Speedway Euro Championship turniejem w Güstrow otrzymał Dziką Kartę od organizatorów. Początek turnieju miał kiepski, ale w drugiej jego części odnalazł właściwy rytm i zachwycił niemieckich kibiców. Na koniec zawodów do Kaia Huckenbecka uśmiechnął się los i reprezentant gospodarzy stanął na podium.

21.07.16
Warunki w Güstrow były trudne, ale świetnego ścigania nie brakowało

Pierwsza runda Speedway Euro Championship w Güstrow wyglądała nieco inaczej, niż spodziewali się nie tylko zawodnicy, ale i fachowcy. Kiepska postawa faworytów, deszczowa aura i zakończenie rywalizacji przed rozegraniem finału, ale także świetne ściganie i ogrom emocji - tak w skrócie opisać można inaugurację tegorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy.

18.07.16
Vaculik najszybszy w deszczowym Güstrow

Martin Vaculik wygrał pierwszą rundę Speedway Euro Championship. Słowak radził sobie najlepiej w trudnych warunkach, jakie panowały w niemieckim Güstrow.

16.07.16
Dziś wielkie ściganie w Güstrow

Rozpoczynamy walkę o tytuł najlepszego żużlowca Europy. Jutro w Güstrow odbędzie się pierwszy z czterech finałów Speedway Euro Championship. Zawody rozpoczną się o godzinie 19. Relację z turnieju przeprowadzi stacja telewizyjna Eurosport 1 HD.

14.07.16
Sam Ermolenko: Tor w Güstrow jest trudny

Przed pierwszym turniejem SEC w Güstrow, który odbędzie się już w sobotę, rozmawiamy z Samem Ermolenko, legendą amerykańskiego żużla i komentatorem stacji Eurosport.