SEC News
28.07.20
Madsen: Zrobię wszystko, by wygrać

Leon Madsen zajął szóste miejsce podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2020, która odbyła się w Gnieźnie. Duńczyk zdobył dziewięć punktów i obecnie zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji przejściowej cyklu mając dwa punkty straty do prowadzącego Roberta Lamberta.

28.07.20
Jensen: Zmagam sie z wieloma problemami

Michael Jepsen Jensen nie może zaliczyć swoich występów w tegorocznym cyklu TAURON SEC do udanych. Duńczyk, w dwudziestu wyścigach zdobył 18 punktów i obecnie zajmuje 15. miejsce w klasyfikacji przejściowej cyklu. Liglad podkreśla, że w tym roku zmaga się nie tylko z rywalami czy sprzętem, ale również z wieloma sytuacjami niezwiązanymi ze ściganiem.

27.07.20
Czarnecki: Żużel zwyciężył

Kilka tygodni temu, w momencie, w którym sportowy świat wyhamował, wydawało się, że zawody żużlowe zobaczymy dopiero wiosną 2021 roku. Dzięki zorganizowanej pracy wielu osób oraz nieocenionemu wsparciu Posła do Parlamentu Europejskiego oraz honorowego patrona cyklu TAURON Speedway Euro Championship, Ryszarda Czarneckiego speedway powrócił, a wraz z nim cykl Indywidualnych Mistrzostw Europy.

27.07.20
Laguta: Najważniejsze są punkty

Grigorij Laguta zajął trzecie miejsce podczas czwartkowej rundy TAURON Speedway Euro Championship, która odbyła się w Gnieźnie. Rosjanin zdobył 11 punktów i obecnie zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji przejściowej cyklu.

25.07.20
Lahti: Pokazałem, co potrafię

Timo Lahti zajął drugie miejsce podczas zmagań TAURON Speedway Euro Championship, które odbyły się w Gnieźnie. Wynik reprezentanta Finlandii należy uznać za spore zaskoczenie, tym bardziej, że dzień wcześniej w Rybniku, zajął ostatnie miejsce, zdobywając tylko dwa punkty.

25.07.20
Lambert: Mój cel to pozostać na szczycie

Robert Lambert wygrał trzecią rundę TAURON Speedway Euro Championship 2020, która odbyła się w Gnieźnie. Dzięki wysokiej zdobyczy punktowej, Brytyjczyk awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji przejściowej cyklu. Przed finałowymi zawodami w Toruniu, Lambert ma dwa punkty przewagi nad Leonem Madsenem.

23.07.20
Detronizacja Madsena! Lambert wygrywa w Gnieźnie

Robert Lambert zwyciężył w trzecim finale (czwartym z kolei) tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy, który odbył się w Gnieźnie. Turniej, który zdecyduje o ostatecznej klasyfikacji i podziale medali rozegrany zostanie 29 lipca na Motoarenie im. Mariana Rosego w Toruniu.

22.07.20
Hattrick Leona Madsena!

Duńczyk Leon Madsen wygrał czwarty finał cyklu TAURON Speedway Euro Championship w Rybniku i utrzymał miano lidera tych rozgrywek! Jutro stawka zawodników walczących o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy spotka się w Gnieźnie.

22.07.20
Po 4 latach Rybnik wraca na mapę TAURON SEC

22 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się kolejna runda tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy. Pierwotnie miał być to czwarty finał, jednak po przełożeniu zawodów w Gnieźnie na 23 lipca, turniej w Rybniku będzie trzecim po tych w Toruniu i Bydgoszczy.

21.07.20
Województwo Śląskie Partnerem TAURON SEC

Czwarta runda Indywidualnych Mistrzostw Europy w Rybniku, to idealna okazja do tego, aby oznajmić, że tegorocznym ważnym Partnerem cyklu TAURON SEC jest Województwo Śląskie.

20.07.20
Mistrzowski spektakl w Rybniku

W najbliższą środę, stawka zawodników występujących w Indywidualnych Mistrzostwach Europy na żużlu przeniesie się do Rybnika, gdzie odbędzie się czwarta runda TAURON Speedway Euro Championship 2020. Zawody na Stadionie Miejskim przy ul. Gliwickiej 72, zaplanowano na 22 lipca, na godz. 19:00. Bilety na to wydarzenie, dostępne tylko w określonej liczbie, nabyć można wyłącznie przez internet, na stronie: www.eBilet.pl.

20.07.20
Przedpełski z dziką kartą w Toruniu

Wychowanek toruńskiego klubu, Paweł Przedpełski otrzymał „dziką kartę” na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship 2020, który odbędzie się 29 lipca w Toruniu. Bilety na to wydarzenie dostępne są wyłącznie na eBilet.pl.