Kup bilet
SEC News
05.07.22
Madsen: Znalazłem odpowiednie rozwiązanie

Leon Madsen wygrał sobotnią rundę inauguracyjną rundę TAURON Speedway Euro Championship, która odbyła się w Rybniku. Duńczyk kiepsko rozpoczął zawody, jednak później było już tylko lepiej, o czym najlepiej świadczy fakt, że wygrał kolejne pięć wyścigów.

02.07.22
Madsen wygrywa w Rybniku, Michelsen liderem klasyfikacji

Leon Madsen wygrał inauguracyjną rundę TAURON Speedway Euro Championship 2022, która odbyła się w Rybniku. W finale Duńczyk pokonał Janusza Kołodzieja, Patryka Dudka oraz Mikkela Michelsena.

02.07.22
Program zawodów pierwszego finału TAURON SEC 2022

Już w najbliższą sobotę zawodnicy rozpoczną rywalizację w cyklu TAURON SEC 2022. Przed finałem w Rybniku, który zainauguruje tegoroczne zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Europy, tradycyjnie będzie można nabyć program zawodów, w którym umieszczono sporo interesujących treści.

01.07.22
Marka LOTTO stawia na SEC

Totalizator Sportowy jako największy mecenas polskiego sportu i kultury kolejny raz wspiera Indywidualne Mistrzostwa Europy. Właściciel marki LOTTO towarzyszy żużlowi od wielu lat.

30.06.22
Osiem nacji w TAURON SEC

W tegorocznym cyklu TAURON SEC zobaczymy zawodników z ośmiu krajów. W stawce zawodów znajdują się reprezentanci Czech, Danii, Francji, Łotwy, Niemiec, Polski, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii.

30.06.22
Telemetria w TAURON SEC

Maksymalne prędkości osiągane przez zawodników, dokładne czasy okrążeń oraz wiele więcej unikalnych informacji otrzymają kibice oglądający transmisje zmagań w TAURON SEC 2022. Organizatorzy cyklu wykorzystają telemetrię, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić zawody. Pierwsza okazja do wykorzystania systemu nadarzy się już w najbliższą sobotę.

24.06.22
Polacy z szansami na medale

W tegorocznych finałach Indywidualnych Mistrzostw Europy wystąpi czterech reprezentantów Polski. Dwóch z nich zapewniło sobie udział przed rokiem, jeden awansował przez SEC Challenge w Krško, a ostatni otrzymał od organizatorów stałą „dziką kartę”. Jak biało-czerwoni zaprezentują się w tegorocznym TAURON Speedway Euro Championship?

24.06.22
Który debiutant spisze się najlepiej?

2 lipca na torze w Rybniku rozpocznie się cykl TAURON Speedway Euro Championship. W tym roku na liście stałych uczestników zmagań pojawi się czterech zawodników, którzy nie mieli okazji do rywalizacji w SEC na pełnych zasadach. Tym samym walkę o medale Indywidualnych Mistrzostw Europy zainaugurują Dimitri Berge, Oliver Berntzon, Adam Ellis oraz Rasmus Jensen.

23.06.22
Województwo Śląskie Partnerem Głównym Speedway Euro Championship

Inauguracyjna runda Indywidualnych Mistrzostw Europy w Rybniku, to idealna okazja do tego, by poinformować, że Partnerem Głównym cyklu TAURON SEC jest Województwo Śląskie.

21.06.22
Znamy „dziką kartę” na inaugurację TAURON SEC 2022

Tegoroczny cykl TAURON Speedway Euro Championship rozpocznie się od finału 2 lipca w Rybniku i będzie tradycyjnie składał się z czterech rund (odstępstwem od tego był jedynie pandemiczny sezon 2020, gdy rozegrano ich pięć). Właśnie poznaliśmy nazwisko zawodnika, który w tych zawodach wystartuje z jednorazową „dziką kartą”.

20.06.22
Poznaliśmy „dzikie karty” na cykl TAURON SEC 2022

W sobotę do piątki stałych uczestników cyklu TAURON SEC na sezon 2022 dołączyło kolejnych pięciu zawodników, którzy zajęli czołowe miejsca w SEC Challenge rozegranym w słoweńskim Krško. Dzisiaj poznaliśmy tych, którzy w zmaganiach o Indywidualne Mistrzostwo Europy wystartują ze stałymi „dzikimi kartami”.

19.06.22
Andzejs Lebedevs wygrywa SEC Challenge!

Turniej SEC Challenge, który był rozgrywany na torze w Krsko należał do Andzejsa Lebedevsa. To właśnie on zwyciężył w sobotni wieczór. Zawody wyłoniły także czterech kolejnych uczestników tego prestiżowego cyklu w sezonie 2022. Drugie miejsce zajął Dimitri Berge, a podium uzupełnił Rasmus Jensen, który uplasował się na trzeciej lokacie.